کد تخفیف 10% web10 ویژه خرید از وب سایت

درباره ما

 برندسازی در گرو وفادار نمودن مشتریان، و این وفاداری با خلق یک تجربه عالی، که به یک سفر خوشایند برای مشتری تبدیل می‌گردد و در نهایت این سفر در گرو شناسایی کلیه نقاط تماس مشتری با شرکت و ایجاد ارتباط دوطرفه بین مجموعه آسان کِم و مشتریان خواهد بود.
در دنیای امروز که سرعت دسترسی به مقدار دلخواه و بسته بندی مناسب از دغدغه های اصلی تمام مشتریان می باشد ، مجموعه آسان کیمیا تجارت کهن با درک کامل این نیاز از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در بستر دیجیتال آغاز نمود.
اصالت مجموعه آسان کِم خرده فروشی مواد شیمیایی می باشد ، از اینرو این شرکت بسته بندی های ۱ ، ۵ ، ۱۰ ، ۲۰ ، ۵۰ ، ۱۰۰ و به بالا را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است تا مقدار دلخواه خود را باتوجه به نیاز خود انتخاب نمایند.
همچنین جهت کم کردن فاصله بین تولیدکنندگان . مصرف کنندگان ، با عقد قرارداد با شرکت های معتبر تولیدی ، بازرگانی داخلی و خارجی سعی در گسترش تنوع سبد محصولات خود دارد.
شرکت های تولیدکننده ، واردکننده ، صادرکننده ، تجار ، واسطه های محترم و دانشجویان عزیز که مواد مورد نیاز خود را در بخش محصولات یا جستجو یافت نکرده اند ، می توانند در بخش درخواست محصول نام ماده مورد نیاز را به همراه اطلاعات تماس و همچنین اطلاعات بیشتری در خصوص ماده مورد نیاز خود، ثبت نمایند تا در اسرع وقت به درخواست آنها رسیدگی شود.
یکی از مهمترین اهداف این مجموعه ارائه محصولات با سرعت بالا در و بسته بندی با کیفیت می باشد ، لذا با توجه به محدودیت انبارش در دفتر تهران ، سفارشات تهران نهایتا تا ۴۸ ساعت به دست شما خواهد رسید و سفارشات خارج از تهران، همان روز ارسال می گردد و نهایتا تا ۲۴ ساعت بعد به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.