اسان کم

سبد خرید شما خالی است.


درباره آسان کم

خرده فروشی دیجیتالی آسان کم از سال 1397 فعالیت خود را به صورت رسمی در بستر تلگرام آغاز کرده است. این فروشگاه که بصورت کاملا مجازی در حال فعالیت می باشد ، با عقد قرارداد با چندین شرکت معتبر تولیدی و بازرگانی ، داخلی و خارجی با هدف قرار دادن و کمک به آزمایشگاه های صنعتی و دانشگاه ها ، پژوهشگاه ها ، کارگاه های کوچک و دانشجویان تا کنون بیش از 1000 سفارش منحصر به فرد را پوشش داده است و امید بر آنست که این فعالیت را گسترش دهد.
بسته بندی های 1 ، 5، 10 ، 20 ،50 و 100 کیلویی این مجموعه فاصله بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را تا حد چشمگیری کاهش داده است. میزان فروش در این مجموعه متناسب با نوع سفارشات می باشد و همچنین قیمت های فروش نیز متناسب با میزان سفارشات می باشد. بدین ترتیب سفارشات با میزان های بالاتر کاهش قیمت قابل توجهی خواهد داشت.
شرکت های تولیدکننده ، واردکننده ، صادرکننده ، تجار ، واسطه های محترم و دانشجویان عزیز که مواد مورد نیاز خود را در بخش محصولات یا جستجو یافت نکرده اند ، می توانند در بخش درخواست محصول نام ماده مورد نیاز را به همراه اطلاعات تماس و همچنین اطلاعات بیشتری در خصوص ماده مورد نیاز خود، ثبت نمایند تا در اسرع وقت به درخواست آنها رسیدگی شود.
یکی از مهمترین اهداف این مجموعه ارائه محصولات با سرعت بالا در کنار آرایستگی و تمیزی بسته بندی می باشد ، لذا با توجه به محدودیت انبارش در دفتر تهران ، سفارشات تهران نهایتا تا 48 ساعت به دست شما خواهد رسید و سفارشات خارج از تهران، همان روز ارسال می گردد و نهایتا تا 24 ساعت بعد به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از آگهی های محصولات کانال تلگرام این مجموعه با نام Asankimia@را دنبال بفرمایید.

 

سیاوش صادقی
مدیریت عامل
سیاوش صادقی
مدیریت عامل
سیاوش صادقی
مدیریت عامل