کد تخفیف 10% web10 ویژه خرید از وب سایت

ضد قارچ و ضد کپک ( ایزوتیازولین)

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

ضد قارچ یا ضدکپک چیست؟

ضدکپک ها در واقع آنتی بیوتیک هایی هستند که بعنوان ضد قارچ و یا ضد جلبک در دو فاز تر و فیلم مورد استفاده قرار میگیرند. این مواد باید علاوه بر اینکه بعنوان نگهدارنده محصول عمل می کنند کیفیت و حالت اصلی محصول را تغییر ندهند و همچنین با توجه به کابرد آن محصول که بهداشتی یا صنعتی می باشد در زمان استفاده از محصول برای مصرف کننده یا برای محیط زیست زیان نداشته باشد.
ضد قارچ هایی که هم اکنون در صنایع مختلف استفاده می شود انواع و اقسام مختلفی دارند که دسته وسیعی از آن را ایزوتیازولین ها تشکیل می دهند . مشتقات ایزوتیازولین ها به صورت خالص یا مخلوط بسته به نوع استفاده و کابرد آن در بازار موجود و مورد استفاده قرار می گیرد .
ایزوتیازولین چیست ؟
ایزوتیازولین یک ترکیب شیمیایی با فرمول مولکولی C3H3NOS, و جرم مولکولی 101.123 گرم بر مول و با نام آیوپاک 1,2-thiazol-3-one است. این ترکیب را که گاهی اوقات با نام ایزوتیازولینن نیز می شناسند در واقع یک ترکیب شیمیایی هتروسیکل مرتبط با ایزوتیازول است. این ترکیب در مقایسه با سایر ترکیبات هتروسیکل ساده اخیراً کشف شده است. این ترکیب برای اولین بار در سال 1960 کشف شده است. ایزوتیازولین به صورت مستقیم کاربردی ندارد هر چند مشتقات آن کاربرد وسیعی در حوزه های بیولوژیکی دارند.
مشتقات معروف ایزوتیازولین متیل ایزوتیازولینون و متیل کلروایزوتیازولینون می باشد که کاربردهای فراوانی دارد. شرکت آسان کم با همکاری شرکت های دانش بنیان این مواد را در ایران تولید و با قیمت بسیار مناسب جهت مصارف صنعتی در اختیار تولیدکنندگان عزیز ایرانی قرار میدهد.
خطرات استفاده از ایزوتیازولین همه مواد شیمیایی به موازات فوایدی که دارند دارای نکاتی هستند که برای جلوگیری از آسیب رساندن باید مراعات شوند . حداکثر غلظتی از این ماده که توصیه می شود در هنگام استفاده از آن در محلول استفاده شود, 0.1% وزنی است و یا15ppm در صورت استفاده از غلظت های بالای آن ممکن است موجب ایجاد سوختگی های شیمیایی شدیدی بر روی پوست بدن انسان بشود.
فروش ایزوتیازولین ( فروش ضد قارچ و ضد کپک) شرکت آسان کم آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول ایزوتیازولین مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

چقدر این محتوا مفید بود؟

میانگین 0 / 5. تعداد آرا 0

اولین رای را شما بدهید

این مطلب را در شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *